Sodyba Pirtelė Dviems

Pirtelė dviems - tai jauki sodyba dviems su kubilu ir pirtimi Molėtų rajone prie Želvų ežero.

Atokus namelis dviems asmenims garantuos privatumą – čia jūs būsite vieninteliai svečiai, nes nuomojame tik šį vienintelį namelį, o ir aplinkinių žmonių čia gerokai mažiau nei miško žvėrių – artimiausios sodybos išsislapsčiusios miškuose puskilometrio atstumu.

 

Ar domina trumpas poilsis prie ežero, ar vilioja namelis dviems ir jo teikiamas privatumas – ši sodyba yra kaip tik jums. Mėgstantiems turistauti paruošėme sąrašą lankytinų vietų, esančių netoliese. Sodyba dviems bus prieglobstis ir išsiilgusiems ramybės – namelis miške, tad iš visų pusių esame apsupti medžių, o iki artimiausio asfaltuoto kelio – 2 km.

 

Pirties namelis – dviejų aukštų. Pirmame aukšte rasite virtuvėlę, vonios kambarį ir pirtį. Antrame namelio dviems aukšte, į kurį veda statūs laipteliai, įkurtas miegamasis – gyvenamasis kambarys. Namelis patogiai šildomas oras-oras šildytuvu, tad svečiai gali patys pasirinkti sau komfortišką temperatūrą.

Sodyba dviems su kubilu ir pirtimi namelis miške molėtų rajone
Sodyba Pirtelė dviem namelis miške Molėtų rajone greta ežero su pirtimi ir kubilu

Pati pirtis kūrenama malkomis, o krosnelė apdėta akmenimis. Kaitinantis pirtelėje svečiams siūlome palepinti kūną natūralaus medaus kauke. Po pirties siūlome atsigaivinti terasoje.

Svečių pasilepinimui greta namelio įrengtas ir kubilas dviems – kas gali būti maloniau už vakarojimą garuojančiame vandenyje po žvaigždėtu dangumi? Kad pasijaustumėte kaip tikrame SPA, kubile galėsite mėgautis ir hidromasažu!

Vasaros (ir ne tik 🙂 ) atostogos prie ežero neatsiejamos nuo buvimo gryname ore, tad mūsų namelis dviems turi net dvi tam pritaikytas erdves – terasą ir balkoną. O kad nesušaltumėte, pasirūpinsime apklotais.

 

Toje pačioje sodyboje apie 40 metrų atstumu nuo namelio yra šeimininkų namas. Pasirūpinsime, kad jūsų viešnagei nieko netrūktų, atsakysime į iškilusius klausimus. Na, o apart to, jūsų ramybės netrukdysime.

Sodyba dviems yra įsikūrusi miškingoje vietovėje, toli nuo pagrindinių kelių. Automobilių triukšmas čia jūsų nepasieks. Vasarą čia rasite uogų, rudeniop – grybų, na, o šaltuoju metų laiku, tikėkimės, sniego – gniūžtėms lipdyti.

 

“Tobula vieta pabūti dviese, toliau nuo miesto šurmulio. Šeimininkai 100 balų!❤️ Viskas ko reikia yra pasirūpinta, nuo rankšluosčių iki druskos🙈😁 ”

Kristina

 

 

Privatu. Jūs – vieninteliai svečiai, nes nuomojame tik šį vienintelį namelį.

 

 

Namelyje šilta žiemą ir vasarą. Šiluma juk kaulų nelaužo!

 

 

Poilsis prie ežero neįsivaizduojamas be ant žarijų gaminto maisto, tad greta namelio galite užsikurti grilių bei pasinaudoti čia esančiomis grotelėmis ar iešmais.

 

Pirmame aukšte rasite virtuvėlę su šaldytuvu, kaitlente ir maisto gamybai bei valgymui reikalingais įrankiais. Taip pat jūsų patogumui čia rasite bazinių priedų maisto gamybai, tokių kaip prieskoniai ir pan.

Ausralų aviganiai Labanoris

 

Jeigu jūsų atostogos prie ežero neįsivaizduojamos be augintinio – būtinai pasiimkite jį kartu. Tinkamai išdresuoti šunys yra mielai laukiami svečiai. Tiesa, jeigu esate labai alergiški šunims, deja, pas mus apsistoti nerekomenduojame.

Sodyba Pirtelė dviem namelis miške Molėtų rajone greta ežero su pirtimi ir kubilu

 

Kava ir arbata vaišiname. Dažnai turime ir pačių užaugintų bei surinktų vaistažolių arbatų, itin tinkančių po pirties.

 

Jūsų patogumui – didelė dvigulė lova. Patalyne ir rankšluosčiais pasirūpinsime mes.

 

Antrame namelio aukšte rasite ir televizorių TV kanalams ir saviems įrašams žiūrėti (USB).

 

 

Čia pat rasite ir įvairių knygų bei stalo žaidimų.

Sodyba dviems su kubilu ir pirtimi namelis miške molėtų rajone

 

Svečiai gali naudotis nemokamu Wi-Fi internetu.

 

Sezono metu sodybos svečiai gali naudotis jiems skirtais dviračiais pasivažinėjimui po apylinkes. Be papildomo mokesčio. Kur važiuoti? Naudokitės WikiLoc programėle telefone – čia įdėta keletas trasų.

 

Sezono metu siūlome ežere pasiirstyti valtele. Be papildomo mokesčio.

 

Aplink sodybą – daug miško keliukų ilgiems pasivaikščiojimams, bėgiojimui, važinėjimui dviračiu, arba, esant sniego, lygumų slidėmis. Kur eiti ar bėgti? Naudokitės WikiLoc programėle telefone – čia įdėta keletas trasų.

Sodyba Pirtelė dviem namelis miške Molėtų rajone greta ežero su pirtimi ir kubilu

 

Observatorija – kitoje ežero pusėje. Tiesa, ir mūsų sodyboje būna daug giedrų naktų dangui stebėti.

 

Sutvarkyta prieiga prie ežero – vos už 10 minučių pasivaikščiojimo miško ir pievų keliuku. Čia rasite ir lieptelį, nuo kurio mėgėjai gali užmesti meškerę ir ramiai pažvejoti.

 

Standartiškai svečius priimame nuo 15 val., na, o atsisveikiname iki 12 val., jeigu kalendoriuje nenurodyta kitaip.