Kainos ir rezervacijos

Sodyba Pirtelė dviems užsakoma internetu per šioje svetainėje veikiančią rezervacijų sistemą. Kalendoriaus informacija atnaujinama realiuoju laiku.

 

Sodybos dviems nuoma kainuos priklausomai nuo viešnagės trukmės. Bazinės kainos nurodytos kalendoriuje, o tokios yra ilgų viešnagių nuolaidos:

  • apsistojant dvi naktis – 15 Eurų nuolaida
  • apsistojant tris ir daugiau naktų – 10 Eurų už kiekvieną naktį nuolaida

Pirtelės iškūrenimas kainuoja 15 Eur papildomai. Už šią kainą pirtelė 1 kartą paruošiama kūrenimui, duodamas medus procedūroms, eteriniai aliejai. 

 

Kubilo iškūrenimas kainuoja 45 Eur papildomai. Už šią kainą kubilas iškūrenamas 1 kartą. Užtikrinsime, kad kubilo vandens temperatūra nenukris bent 2-3 valandas po iškūrenimo. Tiesa, šiltuoju metų laiku vanduo išlieka idealios temperatūros gerokai ilgiau. Būtina sutarti kubilo iškūrenimo laiką iš anksto. 

 

Pirties namelis dviems užsakomas per šį kalendorių. Pasirinkite savo viešnagės dienas (žalios – laisvos, raudonos – jau užimtos). Prie kiekvienos dienos rodoma ir galiojanti kaina. Užpildykite formos laukelius ir pasirinkite mokėjimo būdą.

 

Savaitgalį minimali viešnagės trukmė – 2 naktys (penktadienis – sekmadienis). Kaina kalendoriuje nurodyta už visą savaitgalį. Rezervuojant bus pritaikyta nuolaida už ilgas viešnages.

 

Pasirinkus PayPal atsiskaitymą, visa viešnagės kaina sumokama iš anksto. Tokiu atveju rezervacija patvirtinama iš karto.

 

Atsiskaitant bankiniu pavedimu, galite pervesti visą sumą iš karto arba sumokėti 50 Eur už kiekvieną rezervuotą naktį avansą (1 naktis – 50 Eur, 2 naktys – 100 Eur ir t.t.). Tokiu atveju likusią sumą galėsite sumokėti atvykę pas mus kortele. Atkreipkite dėmesį, kad grynųjų pinigų nepriimame. Pasirinkus mokėjimą pavedimu, visą reikalingą informaciją gausite el. paštu.

 

Svečiui atšaukus rezervaciją, kai iki rezervacijos pradžios yra likę 15 ir daugiau dienų, 50 Eur užskaitoma kaip kompensacija Sodybai. Jei Svečias buvo iš anksto sumokėjęs didesnę sumą, Sodyba susidariusį skirtumą (sumokėta suma minus 50 Eur) grąžina Svečiui. Svečiui atšaukus rezervaciją, kai iki rezervacijos pradžios yra likę 14 ir mažiau dienų, visas minimalus dalinis avansas (50 Eur už kiekvieną rezervuotą naktį) užskaitomas kaip kompensacija Sodybai. Jei Svečias buvo iš anksto sumokėjęs didesnę sumą, Sodyba susidariusį skirtumą (sumokėta suma minus 50 Eur už kiekvieną naktį) grąžina Svečiui.

 

Atsiskaitant už viešnagę dovanų kuponu, registracijos anketoje būtina nurodyti kupono numerį. Atšaukus viešnagę vėliau nei 72 val. iki rezervuotos atvykimo dienos, kuponas bus užskaitytas kaip panaudotas.

“Labai jauki ir rami vieta. Malonūs šeimininkai, nors šeimininkų namas čia pat, bet privatumas buvo maksimalus, rekomenduoju:) ”

Edgaras