Šaudymas iš lanko

Žavus, smagus ir įdomus – toks tas šaudymas iš lanko! Prieš penkerius metus atradę šią sporto šaką mielai su ja supažindiname ir sodybos svečius. Išduosime pagrindines šaudymo lanku paslaptis, kurias kaip mat galėsite pritaikyti – ąžuolyne prieš pirties namelį įrengtas taikinys.

Užsiėmimo trukmė – 30 min. Kaina – 15 Eur.

Iš lanko šaudome tik šiltuoju metų laiku, ir tik kai oras tai leidžia – t.y. nelyja, nėra labai vėjuota.

Užsiėmimai vyksta šaudant paprastaisiais (angl. barebow) lankais.

Jeigu susidomėsite – pažymėkite tai užsakymo formoje. Susisieksime su jumis dėl tokios galimybės. Tiesa, nuspręsti pabūti Robin Hudais galite ir vietoje – jei turėsime galimybę, su malonumu pasidalinsime šiuo džiaugsmu.

Beje, jei jau šaudote lanku ir be jo neįsivaizduojate atostogų – sodyboje galite puikiai treniruotis. Čia galite šaudyti iki 70 metrų atstumu.


Baltijos jūros šalių čempionatas 2018, skriemuliniai lankai moterys – bronza, skriemuliniai lankai vyrai – bronza.

Savo šaudymo iš lanko kelionę abu (Algirdas ir Greta) pradėjome nuo olimpinių lankų. Vėliau Greta išmėgino ir labiau instinktyvų lanką – paprastąjį. Abu esame gavę ne vieną medalį, o Greta pasiekusi net keturis tuometinius Norvegijos rekordus. Šiuo metu šaudome skriemuliniais lankais, esame Utenos lankininkų klubo nariai, kur su kolegomis organizuojame įvairias tarptautines varžybas, teisėjaujame jose.